ВОЄННИЙ СТАН

Привітання міського голови Василя Андрієшина з Днем Конституції України

Привітання міського голови Василя Андрієшина з Днем Конституції України

28 червня 1996 року стало видатною подією українського державотворення, прийняття основного Закону України є підсумком важкого, довгого, але героїчного шляху, який пройшов український народ, виборюючи незалежність і соборність. Прийняття Конституції не лише заклало основи демократичного ладу в Україні, проголосило її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, але й зазначило, що територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

Демократичний розвиток нашої країни ніколи не був легким, і сьогодні ми знову повинні боротися з ворогом за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантують нам мирне та вільне життя в рідній Україні.

Я бажаю кожному з нас терпіння та віри в перемогу. Завдяки Захисникам та Захисницям, волонтерам, кожному жителю України, ми демонструємо свою незламність та міць, а весь світ не тільки захоплюється силою українського духу, але вважає нас правовою європейською державою.

Україна розпочинається з кожного з нас, тому дотримання Основного Закону – обов’язок кожного з нас. Нехай же в День Конституції міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Дякую Вам за згуртованість, за те, що кожен щиро робить свою справу, ми рухаємось самостійним шляхом, ми – сильні, ми – непоборні.

З Днем Конституції України!

З повагою, міський голова Василь Андрієшин

Попередній Міністерство соціальної політики, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми, звертає увагу громадян України, як не потрапити в рабство під час воєнного стану

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено