Привітання міського голови Василя Андрієшина з 30-ю річницею незалежності України.

Привітання міського голови Василя Андрієшина з 30-ю річницею незалежності України.

Шановна Бурштинська громадо!
24 серпня вся країна, від малого до старого, відзначає День, коли Україна стала офіційно незалежною самостійною соборною державою. Як у народі кажуть, День Незалежності для кожного українця — це другий Великдень. Адже у цей день, незважаючи на всі труднощі та проблеми, всі святкують День народження держави, як свій власний.
У ці дні ми відзначаємо вже 30-у річницю незалежності України. Але попри те, наша боротьба за незалежність, яку розпочали покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, ще не завершена. Незавершена тому, що триває війна на теренах Східної України. Не завершена й тому, що досі тривають державотворчі процеси, в яких виборюється право на свободу та людську гідність. І ця боротьба триває не лише на Сході, а по всій Україні.
Впевнений, що разом, думаючи про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією, ми подолаємо всі труднощі та негаразди. А ті зрушення, які розпочато у останні роки, незабаром отримають позитивний результат.
Нехай наші серця наповняться гордістю за нашу державу, за наше місто, за наш рідний край, прагненням до єдності та порозуміння, а наша спільна плідна праця стане надійною запорукою щасливого майбутнього України. Бажаю усім нам миру та достатку! І пам’ятайте: щастя будується власноруч!
Зі святом!
З найкращими побажаннями, міський голова Василь Андрієшин
Попередній Сьогодні, 23 серпня у м. Бурштин на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулася традиційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено