Привітання міського голови Роксолани Джури із святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України

Привітання міського голови Роксолани Джури із святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України

Сьогодні ми відзначаємо особливі свята для кожного українця: День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці. День захисника України уособлює мужність та героїзм борців за волю України, її незалежність та територіальну цілісність. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою рідну землю, хто своєю професійною чи волонтерською діяльністю забезпечували та забезпечують соціально-економічний та інформаційний захист нашої держави.

Цього дня ми віддаємо шану тим, хто став на захист нашої Батьківщини, беручи участь в антитерористичній операції на Сході: у складі Збройних Сил України, добровольчих загонів, Прикордонних військ та правоохоронних органів, хто віддав за неї найдорожче — своє життя.

Символічно, що День захисника України ми відзначаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці — одного з найдавніших свят українського народу. З давніх часів Пресвята Богородиця була заступницею та покровителькою наших предків. Сподіваємось, що і нас вона накриє своїм чесним покровом і захистить від усякого зла.

Від Бурштинської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю брштинську міську громаду та гостей нашого міста з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці і бажаю, щоб мир, щастя, радість та добро були завжди з нами.

 

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою,
міський голова Роксолана Джура

Попередній Інформаційна кампанія Stop Sexting

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено