Прикарпатські правоохоронці вирушили в зону проведення АТО

Прикарпатські правоохоронці вирушили в зону проведення АТО

атоВ неділю, 15 березня  в зону проведення антитерористичної операції у рамках чергової ротації відправилося 95 бійців зведеного загону правоохоронців Прикарпаття.

Провести спецпризначенців  у далеку дорогу прийшло чимало прикарпатців, серед них  друзі, колеги, рідні.

Перед від’їздом начальник управління МВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин  побажав хлопцям витримки, успіху та повернутися додому цілими й неушкодженими,  а священнослужителі помолилися та благословили бійців.

За словами начальника управління МВС України в області Миколи Семенишина, до складу військового формування увійшли предстаники батальйону особливого призначення патрульної служби «Івано-Франківськ», спеціальної роти особливого призначення громадської безпеки та працівники органів внутрішніх справ територіальних підрозділів. Як пояснює Микола Семенишин, у зону АТО відправляються досвідчені бійці, які вже неодноразово були на сході. Основні функціональні обов’язки зведеного загону правоохоронців Прикарпаття, пояснює очільник УМВС в області,   полягатимуть   у забезпеченні охорони громадського порядку з метою подолання терористичної загрози, протидії злочинним угрупованням.

«Спецпризначенці дбатимуть про безпеку дорожнього руху, нестимуть  службу на блокпостах. Також серед основних завдань – запобігання, попередження та розкриття злочинів, протидія терористичним угрупуванням, – пояснює у коментарі Микола Семенишин. – Разом з тим спецпризначенці будуть взаємодіяти з підрозділами Національної гвардії України та  Збройними Cилами України».

Згідно плану ротації прикарпатські правоохоронці нестимуть службу на Сході України близько 30 діб.

Джерело

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено