ВОЄННИЙ СТАН

“Прикарпатенерготрейд” попереджає населення про вимкнення через заборгованість!

“Прикарпатенерготрейд” попереджає населення про вимкнення через заборгованість!

20 серпня набрав чинності Закон України, який скасував заборону на вимкнення побутових споживачів через заборгованість. Перші вимкнення після відміни мораторію на Івано-Франківщині відбулись 28 вересня. Внаслідок цього протягом тижня майже 900 побутових споживачів залишились без електрики і процес знеструмлення боржників триває надалі.

З 26 серпня, згідно з нормативними актами, ТОВ “Прикарпатенерготрейд” почав направляти попередження про вимкнення. Після цього споживач ще мав час і можливість владнати питання заборгованості. Цим скористались понад 1000 боржників. Ті ж, хто проігнорував попередження, залишились без світла.

Уникнути вимкнення після отримання повідомлення ще цілком можливо. Для цього необхідно повністю оплатити суму боргу та сповістити про це постачальника, надіславши скан- чи фотокопію квитанції про оплату:
на вайбер або телеграм

https://pret.com.ua/messenger-links
на електронну пошту центру обслуговування (ЦОК) або надати в ЦОК особисто: https://pret.com.ua/service_centers

А для відновлення електропостачання після вимкнення споживачу потрібно: погасити свій борг; оплатити рахунок на повторне підключення; чекати на відновлення електропостачання протягом 3-5 робочих днів.

Більше інформації – за посиланням: https://pret.com.ua/…/prikarpatienierghotrieid-popieriedzha…

Попередній Право громадян на своєчасне призначення та виплату державних соціальних допомог

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено