Проводиться інформаційно-розяснювальна робота щодо запобігання поширення коронавірусу

Проводиться інформаційно-розяснювальна робота щодо запобігання поширення коронавірусу

У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції в країнах світу і в Україні задля підвищення обізнаності населення та з метою профілактики захворювань викликаним коронавірусом, Галицьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводиться інформаційно-розяснювальна робота щодо запобігання поширення коронавірусу шляхом бесід та розповсюдження друкованих інформаційних матеріалів.
Першочергово ця робота проведена в шкільних та дошкільних навчальних закладах, медичних закладах, РДА, ОТГ, міських та сільських радах, місцях масового скупчення людей (магазинах, банківських установах, вокзалах, тощо).
Ситуація в Україні повністю контрольована, наша держава перебуває в тій же фазі розповсюдження епідемії, що й раніше – на стадії поодиноких випадків. Українські служби діють у чіткій відповідності до інструкцій.

Попередній Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта “Про затвердження Положення про порядок і правила розміщення на території м.Бурштина пересувних малих архітектурних форм та транспортних засобів для здійснення виїзної торгівлі”.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено