ВОЄННИЙ СТАН

Проводиться інформаційно-розяснювальна робота щодо запобігання поширення коронавірусу

Проводиться інформаційно-розяснювальна робота щодо запобігання поширення коронавірусу

У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції в країнах світу і в Україні задля підвищення обізнаності населення та з метою профілактики захворювань викликаним коронавірусом, Галицьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводиться інформаційно-розяснювальна робота щодо запобігання поширення коронавірусу шляхом бесід та розповсюдження друкованих інформаційних матеріалів.
Першочергово ця робота проведена в шкільних та дошкільних навчальних закладах, медичних закладах, РДА, ОТГ, міських та сільських радах, місцях масового скупчення людей (магазинах, банківських установах, вокзалах, тощо).
Ситуація в Україні повністю контрольована, наша держава перебуває в тій же фазі розповсюдження епідемії, що й раніше – на стадії поодиноких випадків. Українські служби діють у чіткій відповідності до інструкцій.

Попередній Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта “Про затвердження Положення про порядок і правила розміщення на території м.Бурштина пересувних малих архітектурних форм та транспортних засобів для здійснення виїзної торгівлі”.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено