Проведено рейд по торгових закладах та закладах громадського харчування м. Бурштин

Проведено рейд по торгових закладах та закладах громадського харчування м. Бурштин

На виконання листа Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, листа начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та розпорядження міського голови м. Бурштин щодо недопущення до реалізації небезпечної та фальсифікованої алкогольної продукції  30.11.2016 р. робочою комісією, в складі якої входили Гулик В.Р.- перший заступник міського голови, Медвідь М.З.- головний спеціаліст управління Держпродспоживслужби в Галицькому районі, Кудляк І.І. – спеціаліст Галицького відділення Калуської ОДПІ  ГУДПС в Івано-Франківській області, представники громадськості був проведений рейд по торгових закладах та закладах громадського харчування м. Бурштин.

З власниками та продавцями вищезазначених закладів проведено роз’яснювальну роботу щодо діяльності Держпродспоживслужби по боротьбі з незаконним обігом алкогольних напоїв та недопущення реалізації населенню небезпечної та фальсифікованої алкогольної продукції.

_xl0cjpw_Uo hshIiNlUZbk Rwx4drYINvo

Організаційний відділ
Опубліковано 30.11.2016 року

Попередній Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено