Протистояння на сході: Успіхи та новини

Протистояння на сході: Успіхи та новини

armiya-e1480970261566-900x452

Останнім часом обстановка у лавах терористів не сприяє високому бойовому духові, щоб не сказати, відбиває охоту воювати за невідомі інтереси. Однак, і відкрито виступити проти Росії вони не можуть, тому що залежні від неї напряму.

Нещодавно набув розголосу кричущий випадок у так званому “9-му окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК”, у якому “військовослужбовці” одного із підпорядкованих підрозділів, залишили вогневі позиції практично у повному складі. Також, багато появляється не бажаючи проходити військову службу у лавах «Л/ДНР», які самовільно залишають військову частину та виїжджають в Росію. З метою приховування реальної кількості дезертирів, командування бригади оформлює їх як таких, що перебувають у відпустках.

Зрозуміло, що така ситуація склалася на окупованому Донбасі не на рівному місці – на терористів постійно тиснуть своєю присутністю поруч з лінією розмежування Збройні сили України, тримаючи їх у постійному страху. І це серйозна перемога наших військових.

Щодо певного оновлення наших захисників, то завдяки волонтерам з Дніпра завершився проект модернізації управління артилерії 53 ОМБр, яка веде бої на Світлодарській дузі. На народні гроші були закуплені планшети, метеостанції та інше обладнання, яке значно підвищить ефективність ведення вогню.

Раніше таке ж саме обладнання було придбане для 54 ОМБр. Перехід на нові засоби управління вогнем дозволить артилерії даних бригад оперативніше реагувати на обстріли бойовиків.

Крім цього колишній міністр національної оборони Польщі Януш Онишкевич нещодавно заявив, що слідом за США летальну зброю Україні дадуть Канада, Велика Британія і Польща. Тому нові перемоги не за горами.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на:
https://www.depo.ua/ukr/war, http://news.dn.ua, http://www.ostro.org, http://patrioty.org.ua
Опубліковано 26.07.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено