ВОЄННИЙ СТАН

Просвітянський табір Андрея Шептицького—чотири дні радості та спілкування з Богом

Просвітянський табір Андрея Шептицького—чотири дні радості та спілкування з Богом

IMG_0375Сонячний недільний серпневий ранок налаштовував на позитив. Усміхнені дитячі обличчя, а поряд великі валізи і рюкзаки створювали піднесений настрій і це все вселяло надію, що у релігійно-патріотичному таборі, присвяченому 150-ій річниці з дня народження Митрополита Андрея Шептицького, який організувала ГО «Просвіта». Проте сумніви все одно закрадалися в серце: як воно, у невеличкому селі Темерівці—табір?

Девізом табору був клич «Бог і Україна». І справді, молитва була присутня скрізь: починали і закінчували день—молитвою, споживали їжу—з молитвою, просили і дякували—теж молитвою.

Цікаві, ненав’язливі і ненадокучливі  науки брата-семінариста Ігоря Гінди про життя Світоча нашої церкви Андрея Шептицького, його чесноти,а також багато інших цікавих катехитичних розважань спонукали більшість  учасників  табору відбути тайну сповіді і приймати Ісуса до свого серця впродовж трьох днів на Святій Літургії, які з доброї волі відправляв парох села о.Михайло.

Та,звичайно, який табір без ранкової пробіжки, зарядки, вмивання у річці Лімниці, ігр, забав, змагань між командами.

Остання «Королівська» ніч у таборі теж була незабутньою. Величезне багаття зібрало навколо себе усіх мешканців табору.

Особливим був і останній день табору, який припав на свято Преображення Господнього. Учасники мали можливість відбути Святкову Літургію, приступити до святого Причастя, посвятити плоди. А далі—споживання освячених фруктів, останній обід—і прощання. Без сліз, звичайно, не обійшлося. За коротких три дні організаторам вдалося не просто  здружити, а направду зріднити дітей, доторкнутися до їх сердець, а вони відкрили їм свої душі.

Останнім акордом  Просвітянського табору Андрея Шептицького було виконання Державного Гімну України! Щира дяка організатору табору пану Віталію, семінаристу брату Ігорю, аніматорам і всім учасникам за жертовність, доброту і мудрість, меценатам, які долучилися до цієї доброї справи. Велика подяка Господу Богу, що благословив проведення такого доброго і плідного відпочинку!

IMG_0407 IMG_0432

Учасниця табору Квасній Галина

Опубліковано: 21.08.2015 року

Попередній У Бурштині відбулося засідання координаційного комітету допомоги учасникам АТО

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено