Програма «Чорний ліс-2019» для юних патріотів

Програма «Чорний ліс-2019» для юних патріотів

У селі Вістова Калуського району на базі ДП «Калуський лісгосп» департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації була проведена обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний ліс», яка діє вже 26 років поспіль. Відкриття програми традиційно розпочалося з виконання учасниками Державного гімну України та гімну Чорного лісу.

За результатами районних та міських змагань участь в обласній програмі взяли 10 роїв. А саме: «Грім» (Богородчанський район), «Лідер» (Городенківський район), «Воля» (Калуський район), «Круки» (Коломийський район), «Горяни» (Косівський район), «Мандрівники» (Рожнятівський район), «Чорний ворон» (Тисменицький район), «Бурштинове намисто» (м. Бурштин), «Добровольці» (м. Івано-Франківськ), «Вітрогони» (м. Калуш).

Учасники цьогорічного «Чорного лісу» змагалися у туристичній техніці та знаннях основ пішохідного туризму, демонстрували свої знання та навички у конкурсах з долікарської допомоги, пісні та строю, польової кухні, вікторинах, військово-спортивних змаганнях, різноманітних творчих конкурсах.

Також надзвичайно важливим елементом програми варто відзначити практичні вміння учасників у облаштуванні свого побуту в умовах наметового табору.

За підсумками тижневих змагань призові місця вибороли:

– І-ше місце – рій «Лідер» (Городенківський район);

– ІІ-ге місце – рій «Грім» (Богородчанський район);

-ІІІ-тє місце – рій «Чорний ворон» (Тисменицький район);

Переможцям були вручені грамоти, кубки та цінні призи від департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

Довідково

Обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний ліс» була започаткована у 1993 році та тісно пов’язана з іменем головного командира Воєнного Округу «Чорний Ліс» полковника «Різуна» – «Грегота» (Василя Андрусяка). Основна її мета – ознайомлення молоді з історією рідного краю, проведення пошукової та дослідницької роботи щодо сторінок національно-визвольних змагань на Прикарпатті, формування у молодого покоління стійкої позиції, чітких та ціннісних орієнтирів українця-патріота, популяризації серед молоді здорового способу життя, військово-прикладних видів спорту та розвитку туризму.

Програма розрахована на хлопців та дівчат віком 13 – 17 років, які пройшли відповідну підготовку та не мають обмежень за станом здоровя.

Попередній Уряд схвалив 10 технічних регламентів стандарту ЄС з екодизайну побутових приладів

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено