Профілактичний рейд – «Неблагополучна сім’я».

Профілактичний рейд – «Неблагополучна сім’я».

Аби з’ясувати сумлінність виконання батьками своїх обов’язків з утримання, виховання та навчання дітей та умови проживання дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинились у складних життєвих обставинах та дітей, які виховуються у сім’ях, що потрапили в поле зору служби, а також щодо попередження скоєння насильства над дітьми в сім’ях в Бурштині періодично здійснюються профілактичні рейди.

За ініціативи служби у справах дітей Бурштинської міської ради  25.05.2016 р.  в місті було проведено профілактичний рейд, який носив назву «Неблагополучна сім’я».

У даному вкрай важливому заході  взяли участь працівники служби у справах дітей та інспектор Галицького ВП ГУНП.

В ході рейду відвідано 11  неблагополучних сімей.

Слід зазначити, що умови проживання дітей в таких сім’ях різні, залежно від рівня матеріального забезпечення, ступеня вживання алкогольних напоїв, ступеня інтелектуального розвитку батьків. Та, на жаль, усі вони далекі від ідеальних.

Члени рейдової групи з дітьми та їх батьками провели профілактично-роз’яснювальні бесіди про належне виконання батьками своїх обов’язків щодо недопущення жорстокого поводження з неповнолітніми, запобігання торгівлі дітьми, недопущення найгірших форм праці, недопущення дітьми пропусків навчання без поважних причин,  шкідливого впливу алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління на дитячий організм тощо.

Дорослим дали 2 місяці на виправлення, після чого буде проведено повторний рейд.

Служба у справах дітей
Опубліковано 06.06.2016 року

 

Попередній До Міжнародного дня захисту дітей

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено