ВОЄННИЙ СТАН

Проблемні питання області у сфері підприємницької діяльності обговорили під час зустрічі бізнес-омбудсмена з представниками влади та ділових кіл

Проблемні питання області у сфері підприємницької діяльності обговорили під час зустрічі бізнес-омбудсмена з представниками влади та ділових кіл

news-image
Сьогодні, у рамках перебування на Прикарпатті бізнес-омбудсмена в Україні Альгірдаса Шемета, в облдержадміністрації відбулася нарада щодо обговорення шляхів вирішення спірних питань між представниками влади та підприємцями.

Участь у її роботі взяли перший заступник голови ОДА Марія Савка, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, начальник головного управління Державної фіскальної служби в області Ірина Столярик.

Під час зустрічі зазначалося, що розвиток бізнесу і залучення інвестицій в економіку області є пріоритетним завдання у роботі обласної влади. Задля цього при облдержадміністрації функціонує регіональна рада підприємців області. Вона є консультативно-дорадчим органом, під час її засідань розглядаються проблемні питання, які турбують бізнес-спільноту. Також на Прикарпатті активно розвивається мережа центрів надання адміністративних послуг. Сьогодні їх налічується 22. Саме завдяки роботі даних центрів усуваються чимало ризиків потенційного тиску на підприємців.

Окрім того, за словами Марії Савки, в області діє програма підтримки малого і середнього бізнесу. Зокрема, для здешевлення кредитів для ведення підприємницької діяльності програмою передбачено 1,6 млн грн.

Своєю чергою, Альгірдас Шемета розповів присутнім про діяльність Ради бізнес-омбудсмена в Україні, охарактеризував основні види скарг, з якими звертаються підприємці, та зазначив, що від часу заснування Ради і до сьогоднішнього дня від бізнесменів Прикарпаття надійшло 26 скарг. Загалом, у рейтингу областей Івано-Франківщина займає 16-те місце за кількість звернень. Найбільша кількість скарг традиційно стосуються роботи ДФС, органів місцевого самоврядування та прокуратури.

Місто Бурштин на зустрічі представляв перший заступник міського голови В. Гулик.

Опісля зустрічі бізнес-омбудсмен також поспілкувався з представниками засобів масової інформації.

IMG_4271_(1) IMG_4283_(1)_(1)_(1)_(1) IMG_4285_(1)_(1) IMG_4343_(1)

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 29.06.2017 року

Попередній День сталої енергії

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено