ВОЄННИЙ СТАН

Про виконання будівельних робіт підприємствами міст і районів Івано-Франківської області за 2015 рік

Про виконання будівельних робіт підприємствами міст і районів Івано-Франківської області за 2015 рік

Головне управління статистики інформує. У 2015р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1307,8 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з відповідним періодом 2014р. становив 104,7%.

Значні обсяги будівництва забезпечили підприємства обласного центру (70,3% загального обсягу), м.Калуша (4,5%), Долинського (4,9%) та Калуського (4,1%) районів.

Зростання обсягів будівництва досягли підприємства обласного центру, Болехівської міської ради, міст Калуша і Коломиї, Галицького, Городенківського, Калуського, Коломийського, Косівського, Снятинського та Тисменицького районів (на 1% – у 2,4 раза).

Водночас, не досягнуто рівня 2014р. підприємствами Богородчанського та Надвірнянського районів, де зменшення склало 19,1 і 18,3 %, відповідно. Значне скорочення обсягів будівельних робіт спостерігалося в місті Бурштині, Верховинському, Долинському, Рогатинському, Рожнятівському та Тлумацькому районах (на 35–85%).

Вагомі обсяги робіт з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння виконували будівельники обласного центру, Болехівської міської ради, м.Калуша,  Долинського, Калуського, Косівського, Рогатинського, Рожнятівського, Снятинського і Тисменицького районів, їх частка коливалась від 49 до 91%.

Обсяги робіт з капітального ремонту переважали на підприємствах м.Коломиї, Верховинського, Галицького, Городенківського, Коломийського, Надвірнянського та Тлумацького районів (38–96%), з поточного – м.Бурштина та Богородчанського району (45–52%).

 

Джерело
Опубліковано 27.01.2016 року

Попередній Теплові електростанції ДТЕК стабільно забезпечують українців електроенергією і теплом

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено