ВОЄННИЙ СТАН

Про внесення змін до Закону України «Про психіатричну допомогу»

Про внесення змін до Закону України «Про психіатричну допомогу»

6 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким вносяться зміни до низки Законів України, зокрема, до статті 5 Закону України «Про психіатричну допомогу» в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, – на догляд за ним.

Даними змінами передбачено, що з 01 січня 2017 року розмір зазначеної допомоги розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць.

Відділом соціального захисту населення Бурштинської міської ради з 01 січня 2017 року відповідним отримувачам даної допомоги буде забезпечено здійснення перерахунку згідно до змін в законодавстві.

За більш детальною інформацією по даному питанню просимо звертатись до відділу за адресою: м. Бурштин, вул. С.Стрільців,4, або за телефоном 44-600.

Відділ соціального захисту населення
Опубліковано 27.12.2016 року

Попередній Відбулось друге пленарне засідання 21-ї сесії Бурштинської міської ради

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено