ПРО РОБОТУ З СІЛЬСЬКИМИ РАДАМИ

В рамках співпраці у сфері соціально-економічного розвитку Галицького району, АМЕР м. Бурштина спільно з сільськими громадами підготували та подали 5 проектів на 7 обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Зокрема: “Реконструкція вуличного освітлення в селах Коростовичі та Куропатники з використанням енергоефективного обладнання”, «Організація ефективної системи надання медичних послуг населенню села Старий Мартинів та впровадження енергозберігаючих заходів у приміщенні ФАПу», “Енергоефективні покращення в селах Насташино та Куничі: реконструкція вуличного освітлення”, “Теплий клуб”: впровадження системи заходів з енергоефективності в будинку культури с. Насташине”, “Мистецький простір”: розвиток культури та мистецтва на території Більшівцівської селищної ради”.

Вітаємо Насташинську та Старомартинівську сільскькі ради з великою перемогою у конкурсі, на який цього року подано понад 400 проектів! Для реалізації проектів “Теплий клуб: впровадження системи заходів з енергоефективності в будинку культури с. Насташине” та “Організація ефективної системи надання медичних послуг населенню с. Старий Мартинів”, сільські ради отримають 100 та 150 тис. грн з обласного бюджету відповідно.

Також в партнерстві з Старомартинівською сільською радою був підготований та поданий проект на участь у конкурсі міні-грантів «Сильна громада» – «Вишиванки для Росинки», однак даний проект не був підтриманий донором.

e16d96a1-935c-461d-8dc6-7551c3dc08f2

Опубліковано 06.12.2016 року

Попередній АМЕР В СПІВПРАЦІ З ГАЛИЦЬКИМ РАЙОНОМ «МІСТО СВОЇМИ РУКАМИ»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено