ВОЄННИЙ СТАН

Про роботу комісії з питань призначення та надання субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Про роботу комісії з питань призначення та надання субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

22 липня 2015 року в  Бурштинській міській раді відбулося чергове засідання робочої комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання пільг.

На засіданні комісії було розглянуто   заяви членів сімей малозабезпечених родин щодо призначення їм соціальних допомог та  субсидій – 8 заяв.

Рішенням  комісії призначено допомогу малозабезпеченим 2 сім’ям відповідно до п.10 постанови КМУ №250 з умовою наступного працевлаштування.

Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг призначено 5 заявникам відповідно до змін, що вносяться до постанови КМУ №106 від 28.02.2015р. та відмовлено 1 заявнику, який здійснив покупку протягом 12 місяців перед зверненням за субсидією, що перевищує 50 тис.грн.

А також 22.07.2015року пройшло засідання робочої комісії по розгляду заяв громадян про надання одноразової матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету. Розглянуто 8 заяв і згідно кошторисних призначень про виділення допомоги на липень місяць 2015 року вирішили задовільнити ці заяви та вирішили надати допомогу на поховання – 2 заявникам.

Відділ соціального захисту населення

Опубліковано: 24.07.2015

Попередній 24-25 липня у Бурштині оголошено днями жалоби

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено