Повідомлення про припинення постачання електроенергії мешканцям!

Повідомлення про припинення постачання електроенергії мешканцям!

Станом на 24 травня 2019 року загальна заборгованість населення м. Бурштин за спожиті житлово-комунальні послуги перед КП «Житловик» сягає близько 4,5 млн. грн., що є наслідком несвоєчасних розрахунків комунальним підприємством за використану електроенергію при наданні цих послуг і відповідно зростання заборгованості перед ТОВ «Прикарпатенерготрейд» (див. нижче лист від ТОВ «Прикарпатенерготрейд»).

У зв’язку з вищевказаним, виконавчий комітет Бурштинської міської ради доводить до відома мешканців багатоквартирних будинків про припинення постачання електроенергії для ліфтового господарства та в місцях загального користування (освітлення сходових кліток) в багатоквартирних будинках з найбільшою сукупною заборгованістю мешканців за спожиті житлово-комунальні послуги перед КП «Житловик».

Звертаємося до мешканців м. Бурштин з проханням погасити в найкоротші терміни існуючу в них заборгованість за надані житлово-комунальні послуги і в подальшому просимо своєчасно здійснювати платежі,  відповідно до вимог чинного законодавства та у строки, встановлені відповідними договорами про надання житлово-комунальних послуг.

Лист ТОВ «Прикарпатенерготрейд» до Бурштинскої міської ради:

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено