Про проведення профілактичних рейдів

Про проведення профілактичних рейдів

Протягом двох днів служба у справах дітей Бурштинської міської ради проводила рейдові перевірки з метою запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, попередження скоєння насильства над дітьми в сім’ях та виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, перевірки умов проживання та виховання дітей, які потрапили в поле зору служби.

12.06.2018 року пройшов профілактичний рейд під назвою   «Бездоглядна дитина»,

в який включено обстеження 6 сімей, в яких виховуються 12 дітей різного віку, що проживають на території міста Бурштина. В ході рейду  обстежено умови проживання дітей,  що потрапили в поле зору служби та виховуються у неблагополучних сім’ях, проведено бесіди з батьками,  яких ознайомлено про відповідальність  встановлену законодавством України  за невиконання  батьківських обов’язків з утримання, виховання та навчання дітей, а також щодо попередження скоєння насильства над дітьми в сім’ях, про що працівниками служби складено протоколи бесіди єдиного зразка.

.     

13.06.2018 року  відбувся  профілактичний рейд під назвою «Побут». В ході рейду обстежено 6 сімей, в яких виховуються 7 дітей різного віку, що перебувають на обліку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах і дітей, з приводу яких в службу надійшли звернення від громадян міста.  Члени рейдової групи провели профілактично-роз’яснювальні бесіди з батьками щодо належного виконання ними своїх обов’язків, а також щодо недопущення жорстокого поводження з неповнолітніми, шкідливого впливу алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління на дитячий організм тощо.

Стосовно проведених рейдів спеціаліст  І категорії служби у справах дітей – В. Джуган, своєчасно підготувала  та оформила інформаційні матеріали.

Хочеться зазначити, що умови проживання дітей в таких сім’ях різні, залежно від рівня матеріального забезпечення, ступеня вживання алкогольних напоїв, ступеня інтелектуального розвитку батьків. Прикро, що вони далекі від ідеальних.

За результатами даних рейдів, на жаль, не має підстав зняти хоча б одну дитину з  обліку дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Служба і надалі контролюватиме стан виконання батьківських обов’язків не дуже відповідальних батьків.

 

 

Служба у справах дітей

 

Попередній В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ ПРО БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено