ВОЄННИЙ СТАН

Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську у січні–квітні 2017 року

Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську у січні–квітні 2017 року

Головне управління статистики інформує. За січень–квітень 2017р. підприємствами добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з аналогічним періодом попереднього року збільшено добування гальки та гравію, що використовуються як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей, на 54,3%.

У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск виробів здобних, борошна, м’яса великої рогатої худоби замороженого на 12,6–26,4%, м’яса свиней замороженого у 5,3 раза. Випуск виробів кондитерських цукрових, хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, печива солодкого і вафель, плавленого сиру зменшено  на 3,1–14,3%, соусів і продуктів для приготування соусів – на 28,1%, шоколаду та готових харчових продуктів, що містять какао – у 2,6 раза, кормів готових для тварин, що утримують на фермах – у 3,7 раза,.

Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–квітні 2017р. виробництво жакетів та блейзерів (крім трикотажних), жіночих та дівчачих, збільшено на 11,1%. Водночас, випуск пальт та плащів, жіночих та дівчачих, зменшено на 27,3%.

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини – на 1%, вікон, дверей балконних та їх рам, з деревини, – на 13%, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід – на 32,1%. Деревини уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на частини чи лущеної, завтовшки більше 6 мм вироблено на рівні січня–квітня минулого року. При цьому зменшено випуск журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів, формулярів і бланків, виробів канцелярських інших, з паперу чи картону, дверей та їх коробок та порогів, з деревини, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої на 22,2–39,5%, конвертів та листівок поштових – на 9,9%, шпону, листів для фанери клеєної – на 0,5%.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–квітні 2017р. проти відповідного періоду попереднього року збільшено виробництво засобів для гоління, дезодорантів для тіла та антиперспірантів, засобів для прийняття ванн, засобів парфумних, косметичних та туалетних на 5,6% при зменшенні виробництва засобів мийних та засобів для чищення  на 27,3%, шампунів – на 71,1%,.

Збільшено виробництво основних видів гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції: цегли невогнетривкої керамічної будівельної, посуду столового кухонного, з пластмас, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного, на 4,7–9,5%. Водночас, зменшено випуск розчинів бетонних, готових для використання на 25,8%.

У металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів збільшено виробництво конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі в 1,8 раза.

У машинобудуванні збільшено виробництво приладів для контролю інших фізичних характеристик на 13,9%. При цьому зменшено випуск пральних машин, люстр та інших світильників електричних стельових та настінних, трансформаторів на 37,9–50%, електроприладів для обігрівання приміщень та обігрівання грунту, верстатів для оброблення деревини, термостатів, маностатів (стабілізаторів тиску) – на 8,3–11,8%.

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
Опубліковано 25.05.2017 року

Попередній Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–квітні 2017 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено