Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську у січні 2017 року

Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську у січні 2017 року

Головне управління статистики інформує. У січні 2017р. підприємствами добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем попереднього року збільшено добування гранул, щебеню (каменю дробленого), крихти та порошку, гальки, гравію у 3,5 раза.

У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск м’яса великої рогатої худоби замороженого у 12,2 раза, кормів готових для тварин, що утримують на фермах – у 1,8 раза, печива солодкого і вафель, виробів здобних, виробів кондитерських цукрових, борошна – на 6–23%. М’яса свиней замороженого, плавленого сиру, їжі та страв готових з виробів макаронних вироблено на рівні січня минулого року. Випуск шоколаду та готових харчових продуктів, що містять какао зменшено на 75%, соусів і продуктів для приготування соусів – на 14%, хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання – на 2%.

Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні 2017р. вироблено пальт та плащів, жіночих та дівчачих, на рівні січня минулого року.

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів, формулярів і бланків, виробів канцелярських інших, з паперу чи картону у 3 рази, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід – у 2 рази, вікон та їх рам, дверей балконних та їх рам, дверей та їх коробок та порогів, з деревини – у 1,5 раза, конвертів та листівок поштових – на 28%. При цьому зменшено випуск деревини уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на частини чи лущеної, завтовшки більше 6 мм, на 75%, виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини – на 17%, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої – на 12%.

Збільшено виробництво основних видів гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції: розчинів бетонних, готових для використання, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного, посуду столового кухонного, з пластмас на 17–66%. Блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва вироблено на рівні січня 2016р.

У металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів зменшено виробництво конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі на 64%.

У машинобудуванні збільшено виробництво термостатів, маностатів (стабілізаторів тиску) на 22% при зменшенні випуску верстатів для оброблення деревини на 13%, приладів для контролю інших фізичних характеристик – на 29%.

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
Опубліковано 27.02.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено