ВОЄННИЙ СТАН

Про підтримку проведення Всеукраїнської акції “Зробимо Україну чистою разом!”

Про підтримку проведення Всеукраїнської акції “Зробимо Україну чистою разом!”

23 квітня 2016 року Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи і проведе масштабну всеукраїнську соціально – екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!».

Організатором акції виступає громадська організація «Let’s do it, Ukraine» – учасник міжнародного руху «Let’s Do It! World».

Акція з прибирання сміття проводиться з метою об’єднання людей у всьому світі для боротьби з проблемою накопичення сміття і залучення уваги громадськості до захисту навколишнього природного середовища.

Захід такого формату проводиться в Україні вже не один рік поспіль, тому було запропоновано продовжити традицію проведення акції «Зробимо Україну чистою разом!» і у 2016 році.

Дана акція є значущим всеукраїнським еколого – просвітницьким заходом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання, з досвіду попередніх років.

Цього дня до прибирання територій планується залучити понад 700 000 учасників та 5 тисяч локацій в усіх регіонах України.

В рамках акції буде проведено всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», обласні форуми взаємодії, наймасштабніше прибирання країни, круглі столи та інші заходи.

Безумовно, організація такого масштабного всеукраїнського заходу – завдання непросте, тому ми намагаємося залучити для його виконання усі можливі ресурси та підтримку.

 

В. о. Міністра                                                                                                      Г. О. Вронська

Опубліковано 24.02.2016 року

Попередній У зв’язку з поширенням та напруженої епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території України

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено