ВОЄННИЙ СТАН

Підсумки оздоровлення і відпочинку дітей та молоді Бурштинської територіальної громади за 2021 рік обговорили в ході засідання виконавчого комітету.

Підсумки оздоровлення і відпочинку дітей та молоді Бурштинської територіальної громади за 2021 рік обговорили в ході засідання виконавчого комітету.

29 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради, в ході якого начальник відділу у справах молоді та спорту Марія Козар доповіла про підсумки оздоровлення і відпочинку дітей та молоді Бурштинської територіальної громади за 2021 рік.

Зокрема, було зазначено, що у 2021 році на оздоровлення дітей в місцевому бюджеті передбачено кошти в сумі 100 000 тис.грн.,  на даний час освоєно – 34 700 тис. грн. У 2021 році на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з державного бюджету виділено 2 путівки в ДП  УДЦ «Молода гвардія», з обласного бюджету – виділено 14 путівок  для оздоровлення у закладах:

  • Дитячий табір «Едельвейс» смт. Микуличин, Яремчанська ТГ – 1 путівка
  • Дитячий табір «Перлина Придністров’я» с. Михальче Гроденківська ТГ – 4 путівки
  • Дитячий табір «Карпатські мрії» смт. Микуличин Яречанська ТГ – 1 путівка
  • Дитячий табір «Перлина Карпат» с. Витвиця, Калуська ТГ – 1 путівка
  • Дитячий лікувально – оздоровчий комплекс «Сокіл» Галицька ТГ 7- путівок  (75% фінансування)

Залучено також кошти компанії  ДТЕК «Бурштинська ТЕС» – 15 путівок на суму для дітей пільгових категорій, більшість з яких діти учасників АТО. Згідно інформації комунального  некомерційного підприємства «Бурштинський міський Центр первинної  медико-санітарної допомоги» оздоровлено з державного та обласного бюджетів 20 дітей.

Бурштинським осередком ГО «Молода  Просвіта» спільно з відділом у справах молоді і спорту організовано:

– табір-місія «Будь святим» – 29 липня – 01 серпня  2021 року на базі ЗОШ № 3 м.Бурштин. Учасниками табору було  110 дітей шкільного віку з Бурштинської ТГ.

– наметовий табір «Нам пора для України жить» – 15-23 серпня в с. Новий Мартинів. Учасники табору 60 дітей шкільного віку Бурштинської ТГ.

З ініціативи відділу у справах молоді та спорту Бурштинської міської ради та співпраці ГО «Просвіта Молода» було проведено туристично-пізнавальний похід на гору Говерла, з метою спортивного дозвілля дітей та молоді Бурштинської громади та вшанування Дня Прапора України (100 осіб).

Відділом у справах молоді та  спорту консолідовано з згромадженням монастиря «Сестер Воплоченого Слова» проведено оздоровчо-відпочинковий табір на території монастиря для 50 дітей тривалістю 6 днів. Також монашою спільнотою «Сестер Воплоченого Слова» проведено табір в смт. Микуличин Яремчанської ТГ для дітей пільгових категорій,  фінансова підтримка в сумі 6000 грн.

За ініціативи директора Благодійної організації “Благодійний фонд “Карітас парафії Священномученика Йосафата м. Бурштин”  отця декана Дмитра Шмігеля спільно з відділом у справах молоді та спорту Бурштинської міської ради відбулись поїздки для дітей з інвалідністю до історично-духовних центрів «Унів» та «Гошів» з метою проведення духовного дозвілля.

На території Бурштинського відділення  Івано-Франківської  ДЮСШ №1 було проведено спортивно – оздоровчий табір для 20 дітей.

Попередній Сьогодні своє Храмове свято відзначає релігійна громада Воздвиження Чесного хреста Української Греко-Католицької Церкви м. Бурштин.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено