ВОЄННИЙ СТАН

Президент підписав Закон, який посилює соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей

Президент підписав Закон, який посилює соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей

news-imageПрезидент України підписав Закон України № 1079 – VIII «Про внесення змін до статті 11 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо супроводження військовослужбовців при продовженні лікування у санаторно-курортних закладах».

Відповідний Закон був проголосований Верховною Радою України 12 квітня 2016 року.

Закон уточнює порядок реалізації військовослужбовцями права на продовження їх лікування у санаторно- курортних закладах, куди їм надається безоплатна путівка після стаціонарного лікування в госпіталях.

Закон також надає право на отримання путівки на безоплатній основі без права на лікування особам, які супроводжують військовослужбовця, направленого до санаторно-курортного закладу для продовження лікування після лікування в госпіталі. При цьому передбачається, що особою, яка супроводжує військовослужбовця до санаторно-курортного закладу, не може бути інвалід І групи та особа, яка не досягла 16-річного віку.

Попередній Іноземні представники Військової поліції надають дорадчу допомогу особовому складу ВСП у ЗС України з питань реформування

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено