Президент наголошує на необхідності якомога скорішого прийняття Верховною Радою «безвізових законів»

Президент наголошує на необхідності якомога скорішого прийняття Верховною Радою «безвізових законів»

news-imageПрезидент наголошує на необхідності невідкладного розгляду Верховною Радою України пакету законопроектів, необхідних для повного виконання Україною своїх зобов’язань, які стосуються запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом.

Під час наради з керівним складом Національного антикорупційного бюро Глава держави висловив сподівання, що найближчим часом спільно з Урядом, за участі Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ будуть доопрацьовані позиції щодо спецконфіскату. «Майно переписали на третіх осіб, а потім – де його шукати і як його шукати, ніхто не знає, – зауважив Президент та нагадав, що це стандартна норма Європейського Союзу, – Як би ти не ховав майно, яке набуто злочинним шляхом, якщо не можеш пояснити джерел його походження, воно може бути конфісковано державою».

Президент також наголосив, що ситуація є подібною й з електронними деклараціями, з Національним агентством запобігання корупції. Щодо останньої він зазначив, що її створення, на жаль блокується: «Обрали трьох членів, які ніяк не можуть зібратися і започаткувати роботу агентства, яку від неї чекає 43 мільйони українців», – сказав Президент та наголосив, що він не збирається з цим миритися.

Глава держави також акцентував увагу присутніх на необхідності вдосконалення процедури призначення Антикорупційного прокурора Спеціалізованої Антикорупційної прокуратури. При цьому він зазначив, що зміст цих змін вже погоджено з Міжнародним валютним фондом та Європейським Союзом.

«Внесення на цьому тижні і голосування на наступному тижні цих 4-х законів, які відносяться до пакету щодо запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС, буде остаточним виконанням усіх вимог, які стоять перед Україною в цьому питанні. Я би дуже хотів, щоб з другого півріччя українці мали можливість їздити до Європейського Союзу без віз», – підсумував Петро Порошенко та зауважив, що для цього потрібна також ефективна робота Національного антикорупційного бюро України.

«Ми маємо продемонструвати і завоювати довіру, що ми готові безкомпромісно, ефективно і рішуче боротися з корупцією. І тут я на вас, дорогі партнери, дуже покладаюся», – наголосив Глава держави.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 10.02.2016 року

Попередній Більше коштів субвенції із Держбюджету-2016 отримають громади, що об’єднались із сільськими територіями

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено