Представили НФК “БУРШТИН”

Представили НФК “БУРШТИН”

1

У суботу відбулося своєрідне представлення НФК “Бурштин”

Спочатку у церкві всіх святих і священомученика Йосафата отець декан Бурштинського деканату  УГКЦ Дмитро Шмігель та  отець Ігор Третяк відслужили молебень за команду, окропили свяченою водою футболістів та керівників новоствореного колективу. Опісля відбулося також Єлеопомазання.

Далі дійство продовжувалося на стадіоні Комбінату спортивних споруд Бурштинської ТЕС ДТЕК.  Святі отці окропили три комплекти футбольної форми та поле стадіону. а керівники команди дали флеш-інтерв’ю представникам ЗМІ.

Зокрема один із засновників команди та основний ідейний натхненник її створення депутат обласної ради Андрій Іваськів розповів про особливості нового колективу та його завдання. “Це соціальний проект. Він створюється абсолютно для усіх бурштинців та жителів навколишніх сіл. Ця команда на 80 відсотків складається із бурштинських футболістів і її першочергове завдання – відродити  славні футбольні традиції у Бурштині. Ми щиро сподіваємося на активність наших вболівальників, запрошуємо усіх на стадіон вже наступного тижня, коли до НФК “Бурштин” завітає «Медик-Лісівник» з богородчанщини” – зазначив Андрій Степанович.

Далі слово тримали голова правління клубу Богдан Максимчак, директор команди Віталій Федунків та тренер Володимир Рудницький.

Привітати футболістів прийшли й ветерани футболу Ярослав Максимович та Степан Федунків.

Капітаном НФК на зборах, котрі відбулись напередодні, одноголосно обрали Ігоря Цимбалістого.

Вже завтра команді належить тримати високо підняту марку у виїзному матчі в Тисмениці, де їм протистоятиме місцевий “Хутровик”

Джерело “Бурштинський вісник
Опубліковано 17.08.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено