Працівники ДТЕК Бурштинської ТЕС вчасно отримують платню, котра найвища в області

Працівники ДТЕК Бурштинської ТЕС вчасно отримують платню, котра найвища в області

29 вересня директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар зустрівся з представниками ініціативної групи та профспілковим комітетом станції і обговорив питання, що хвилюють працівників електростанції.

Під час діалогу директор та працівники обговорили  низку питань та вирішили переважну більшість піднятих тем. Зокрема, директор сказав про те, що ДТЕК постійно аналізує рівень життя в Україні та регіонах, рівень заробітних плат, інші економічні показники та активно розглядає джерела та інструменти поліпшення фінансового стану робітників підприємств ДТЕК в рамках фінансових можливостей компанії.

ДТЕК працює за єдиними прозорими стандартами для всіх своїх підприємств.

«Незважаючи на борг ДП «Енергоринку» перед Бурштинською ТЕС за вже вироблену електроенергію у розмірі майже 1,5 млрд грн на станції немає жодного дня заборгованості з виплати зарплатні. Більше того, у квітні відбулось підвищення в середньому на 10,4%. І тепер середня заробітна плата на нашій ТЕС становить 8 926 гривень. Хочу також зазначити, що середньорічний тариф на вироблену електроенергію не покриває вартість вироблення електроенергії. Це стало основною причиною, що за підсумками минулого року наша станція отримала 840 млн. гривень чистого збитку. При цьому у нас не було навіть розмов про можливі затримки виплати заробітної плати», – повідомив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Нагадаємо, що за інформацією головного управління статистики Івано-Франківської області мешканці Бурштина заробляють найбільше в області. Такий високий показник є завдяки високим зарплатам на ДТЕК Бурштинській ТЕС. Середній розмір заробітної плати по Івано-Франківській області становить 4 285 грн, по Львівській обл – 4 644 грн, а на Бурштинській ТЕС – 8 926 грн. З 2013 по 2016 рік середня заробітна плата на станції зросла з 6 527 грн. до 8 926 грн. У той же час середня заробітна плата в промисловості України на сьогодні становить близько 5 972 грн, в металургії – 6 721 грн.

Наголошуємо, що керівництво ПАТ «ДТЕК Західенерго» і ДТЕК Бурштинської ТЕС завжди відкрите до конструктивного обговорення наявних питань, для чого пропонує проводити, у разі потреби, відповідні зустрічі та перемовини з працівниками ДТЕК Бурштинської ТЕС та профспілковим комітетом електростанції  для прийняття спільних рішень, націлених на покращення ситуації в цілому.

Додаткова інформація: www.dtek.com
Опубліковано 30.09.2016 року

Попередній Субсидії на опалювальний період призначатимуться у жовтні

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено