ВОЄННИЙ СТАН

Пожежонебезпечний період у розпалі: поради від рятувальників

Пожежонебезпечний період у розпалі: поради від рятувальників

До 16 вересня синоптики Українського гідрометцентру попереджають про найвищий рівень пожежної небезпеки.

Як в цей період не спалити країну та запобігти численним пожежам на відкритих територіях не втомлюються нагадувати рятувальники ДСНС.

По всім областям посилено роз’яснювальну роботу, під час якої фахівці служби порятунку наводять приклади загорянь, які спостерігалися упродовж останнього тижня.

Загалом, більше пів тисячі загорянь щодня виникають на відкритих територіях, полях, лісах та торфовищах, і найчастішою їх причиною є діяльність людини.

Тож, Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує:

– безпечним способом переробки сухої трави, листя та інших органічних відходів є компостування;

– під час пожежонебезпечного періоду заборонено заїжджати до лісу на автомобілях та полювати із використанням вогнепальної зброї;

– не залишайте скляні пляшки, розбите скло та консервні бляшанки в місцях відпочинку, адже фокусуючи сонячні промені, вони можуть стати джерелом пожежі;

– вчасно повідомляйте про випадки загорянь на номер 101, щоб вогнеборці могли запобігти поширенню пожежі на більшу площу;

– не будьте байдужими та повідомляйте правоохоронців, якщо ви стали свідками спалювання громадянами сміття та трави, що можуть спричинити пожежу.

Шановні громадяни!

Пам’ятайте, що такі пожежі не тільки шкодять довкіллю, знищуючи все живе на своєму шляху, а й здоров’ю людей та завдають значних матеріальних збитків державі!

Попередній Рубрика “Щотижневий коментар міського голови Роксолани Джури” – 16.09.2019

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено