ВОЄННИЙ СТАН

Повір у себе

1 червня 2016 року центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я» взяли участь у сімнадцятому обласному фестивалі творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе», який проходив у Івано-Франківському академічному обласному театрі ляльок імені Марійки Підгірянки.

Мета фестивалю – виявлення та пропаганда творчих надбань дітей з функціональними обмеженнями, розширення можливості їх самовизначення та самореалізації, інтелектуального й творчого розвитку.

Фестиваль проводився в таких номінаціях: літературна творчість (вірші, проза), образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, декламаційне мистецтво, фотомистецтво, музичне мистецтво( Вікторія Деренюк – “Пісня радості”). Юні учасники отримали пам’ятні подарунки та грамоти.

Гості та учасники фестивалю мали змогу переглянути виставку творчих робіт дітей та концерт. Також для дітей організовано святковий обід.

1 2 3 4 5 6

ГО “Довір’я”
Опубліковано 03.06.2016 року

Попередній Немає зараз більш важливої реформи ніж судова – Президент про голосування за конституційні зміни щодо судової реформи

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено