Постраждалим учасникам АТО забезпечується санаторно-курортне лікування

Постраждалим учасникам АТО забезпечується санаторно-курортне лікування

Відділ соціального захисту населення Бурштинської міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 р. № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» учасники АТО мають право звернутися до відділу для постановки їх на облік, для подальшого забезпечення санаторно-курортними путівками.
Безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечують:
1) учасників бойових дій — щороку строком на 18—21 день;
2) інвалідів війни — позачергово щороку строком на 18—21 день;
3) інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — відповідно до медичних рекомендацій, з них:
I та II груп — до санаторіїв спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;
III групи — до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18—21 день.
Для отримання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово-окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, – за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік.
Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Путівками без лікування забезпечуються громадяни, що супроводжують інвалідів I групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), яким за висновком лікувально-профілактичного закладу необхідна постійна стороння допомога.
За більш детальною інформацією слід звертатися до відділу соціального захисту населенняБурштинської міської ради за адресою: м. Бурштин,вул. Січових Стрільців 4, каб. №1.
Тел. 4-46-00.
Відділ соціального захисту населення Бурштинської міської ради

Попередній Енергоефективне обладнання та матеріали тепер можна придбати в кредит та отримати компенсацію

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено