ВОЄННИЙ СТАН

Поспішайте взяти участь у конкурсі ДТЕК «Місто своїми руками» – 20 травня останній день прийому заявок

Поспішайте взяти участь у конкурсі ДТЕК «Місто своїми руками» – 20 травня останній день прийому заявок

З  11 квітня у Бурштині та Галицькому районі районі (м.Галич, с.Бовшів, с.Коростовичі, с.Старий Мартинів, с.Дем’янів, с.Демешківці, с.Задністрянськ, с.Комарів) триває  конкурс міні-грантів від ДТЕК «Місто своїми руками». Отримати до 30 тисяч гривень на виконання своєї ідеї можуть всі активні й небайдужі до свого міста чи села мешканці.   20 травня – це останній день подання заявок – тож, поспішайте!

«В Бурштині конкурс проводиться вже четвертий рік. З минулого року бюджет кожного мікро-проекту збільшено з 20 до 30 тис. грн, – розповідає керівник Департаменту із соціального розвитку Вікторія Гриб. – А якщо проект потрапить до 5-ки кращих по Україні, то він отримає додаткове фінансування в розмірі 10 тис. грн від Національної конкурсної комісії.

Також є декілька нововведення, які не були реалізовані в минулих роках:

  • Всі заявки подаються в електронній формі через сайт соціального партнерства ДТЕК. Це зроблено для того, щоб оцінка проекту була максимально об’єктивною. Тобто конкурсна комісія не буде бачити автора проекту. Буде оцінюватися сам проект, його якість і те, наскільки він спрямований на розвиток громади.

Подати заявку на участь у конкурсі можна через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua.  Це може зробити будь-яка ініціативна група створена на території на якій поширюється проект. Якщо є питання, вам готові допомогти  в Агенції місцевого економічного розвитку м.Бурштина, яка адмініструє проект. Телефон для довідок 098 628 70 29.

До участі у конкурсі приймаються проекти за такими напрямками:

– благоустрій міста, в тому числі проекти, спрямовані на формування дбайливого ставлення до навколишнього середовища і міської інфраструктури;

– енергоефективність у житлово-комунальному господарстві: підвищення ефективності роботи ЖКГ;  застосування енергоефективних та енергозберігаючих технологій тощо;

– пропаганда здорового способу життя та популяризація занять спортом;

– освіта, культура і творчість: просування мистецтва через соціальні медіа та інноваційні технології, створення умов для самовираження дітей, молоді та інші подібні проекти;

– соціальна сфера: робота з незахищеними верствами населення.

Нагадуємо, у 2015 році ініціативні групи бурштинців подали на конкурс «Місто своїми руками» до Агенції місцевого економічного розвитку (АМЕР) 32 заявки. Внесок ДТЕК для реалізації проекту у місті Бурштині склав майже 420 тис. грн. Переможцями конкурсу стали 16 проектів. Лідерами за кількістю поданих заявок стали проекти спортивних та дитячих майданчиків на вулицях міста. Дізнатися детальну інформацію про конкурс «Місто своїми руками», подивитися, які проекти соціального партнерства реалізуються на територіях діяльності підприємств ДТЕК, можна на сайті www.spp-dtek.com.ua. Тут же можна отримати детальний звіт про статус виконання кожного з проектів.

 

Конкурс міні-грантів «Місто своїми руками» Компанією реалізується п’ятий рік. У 2016 році він значно розширив свою географію і охопив уже 42 населених пункти в семи областях України. Також, вперше цього року, до конкурсу приєдналися місто Галич та села Галицького району. В травні минулого року Компанія та Галицька районна державна адміністрація підписали Меморандум про співпрацю.

ДТЕК
Опубліковано 16.05.2016 року

Попередній Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено