ВОЄННИЙ СТАН

Послуги служби зайнятості області демобілізованим учасникам Антитерористичної операції в січні-квітні 2016 року

Послуги служби зайнятості області демобілізованим учасникам Антитерористичної операції в січні-квітні 2016 року

news-imageПротягом січня-квітня 712 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в Антитерористичній операції, отримували послуги служби зайнятості, з них 612 осіб мали право на отримання допомоги по безробіттю, 87 осіб працевлаштовані, 25 осіб брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою підвищення поінформованості про перспективи розвитку підприємництва в регіоні, про можливості відкриття власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості, ознайомлення з поняттями бізнес-ідеї та бізнес-плану демобілізованих учасників Антитерористичної операції залучається до проведення профорієнтаційних заходів на теми: “Від бізнес-ідеї – до власної справи”, “Як започаткувати власний бізнес”.

У результаті проведеної роботи одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності протягом січня-квітня отримав 41 учасник Антитерористичної операції.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, набуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок особою, відповідно до її покликання і здібностей, службою зайнятості області організовується професійне навчання. Протягом січня-квітня цього року 48 осіб з числа учасників Антитерористичної операції проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості.

Для уточнення інформації звертатися до відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Івано-Франківського обласного центру зайнятості тел.: 75-56-14 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 24.05.2016 року

Попередній Аграрії Прикарпаття взяли участь у Міжнародній веб-конференції

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено