Порядок надання послуг з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції

Порядок надання послуг з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції

news-image
Постановою Кабінету міністрів України від 12.07.2017 року № 497 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Отримати послуги з психологічної реабілітації можуть інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни.

Для проходження психологічної реабілітації необхідно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах АТО у період її проведення.

Орган соціального захисту населення протягом одного робочого дня з часу надходження заяви реєструє таку заяву та приймає рішення щодо укладання договору про надання послуг із психологічної реабілітації із суб’єктом надання послуг, якого обрав учасник АТО.

У разі отримання від суб’єкта надання послуг, обраного учасником АТО, відмови у наданні послуг із психологічної реабілітації орган соціального захисту населення інформує про це учасника АТО та пропонує йому обрати іншого суб’єкта надання послуг.

Орган соціального захисту населення, суб’єкт надання послуг та учасник АТО укладають договір про надання послуг із психологічної реабілітації у трьох примірниках (по одному для кожної сторони).

Усі примірники договору про надання послуг із психологічної реабілітації, підписані керівником органу соціального захисту населення та учасником АТО і скріплені печаткою (за наявності) такого органу, передають учаснику АТО для подальшої передачі суб’єкту надання послуг.

Після прибуття учасника АТО до відповідного суб’єкта надання послуг керівник такого суб’єкта підписує та скріплює печаткою (за наявності) всі примірники договору про надання послуг із психологічної реабілітації, після чого надсилає один примірник поштовим відправленням до органу соціального захисту населення, другий – передає учаснику АТО, третій – залишає на зберіганні у себе.

Оплата послуг із психологічної реабілітації учасників АТО проводиться шляхом відшкодування вартості таких послуг суб’єктам надання послуг відповідно до укладеного договору на підстав актів надання послуг.

Гранична вартість послуг із психологічної реабілітації визначається щороку Мінсоцполітики за пропозицією служби та за погодженням із Мінфіном.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 07.08.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено