ВОЄННИЙ СТАН

Плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів Прикарпаття

Плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів Прикарпаття

news-image
Плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів Прикарпаття і становить майже 11 відсотків загальних надходжень, а це 575,3 млн гривень. Ріст в порівнянні із минулим роком складає 98,3 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Відтак за вказаний період власники та орендарі земельних ділянок – юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів 501,7 млн грн, а землекористувачі – фізичні особи – 73,6 млн гривень.

Нагадаємо, що плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Земельний податок сплачується власниками земельних ділянок та земельних паїв (часток), а орендна плата – землекористувачами-орендарями за земельні ділянки державної і комунальної власності, які використовуються ними на підставі договорів оренди.

Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Підставою для нарахування земельного податку є дані Державного земельного кадастру. Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, який визначається згідно з порядком, встановленим Податковим Кодексом.

Звертаємо увагу громадян, які мають в користуванні земельну ділянку і на даний час не отримали повідомлення-рішення, слід звернутися до податкового органу для звірки даних.

Джерело

Попередній Відбулось позачергове засідання виконкому.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено