ВОЄННИЙ СТАН

Піротехніки ДСНС України отримали сучасне обладнання від ОБСЄ

Піротехніки ДСНС України отримали сучасне обладнання від ОБСЄ

news-imageДнями в ДСНС України відбулася церемонія передачі 1-ї частини оснащення для піротехніків служби від ОБСЄ в рамках Проекту “Допомога Уряду України в очищенні території на Сході України від залишків війни”.

Піротехніки отримали нові засоби захисту: бронежилети, кевларові шоломи, а також системи глобального позиціонування, комп’ютери, LCD монітори, засоби зв’язку: портативні радіостанції, автомобільні радіостанції. Загальна вартість оснащення – близько 40 тисяч євро.

«Один із пріоритетних напрямків діяльності ДСНС – є проведення робіт з гуманітарного розмінування звільнених територій Донецької та Луганської областей. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб переоснащити піротехнічні підрозділи та підвищити рівень безпеки наших фахівців під час виконання робіт», – сказав Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

У свою чергу, Головний програмний менеджер Офісу координатора проектів ОБСЄ в Україні Джеффрі Ерліх зазначив, що в рамках Проекту піротехнікам ДСНС надаватиметься не лише технічна підтримка, але й допомога у впровадженні нових міжнародних методик у сфері гуманітарного розмінування.

Разом з тим, заступник Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфган Біндзайль зазначив, що Уряд Німеччини, як єдиний донор Проекту, докладе максимум зусиль задля того, аби всі поставлені в рамках Проекту завдання були реалізовані.

Довідка:

Проект “Допомога Уряду України в очищенні території на Сході України від залишків війни” започаткований у липні 2015 року. Проектом передбачається надання технічної допомоги в оснащенні піротехнічних підрозділів ДСНС України у Донецькій та Луганській областях, а також проведення тренінгів для піротехніків ДСНС України щодо організації та проведення робіт з гуманітарного розмінування у відповідності до Міжнародних стандартів з протимінної діяльності. Загальна вартість Проекту – 1 млн. євро, донором Проекту є Федеративна Республіка Німеччина.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 19.04.2016 року

Попередній В області завершено підживлення озимих зернових і озимого ріпаку

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено