ВОЄННИЙ СТАН

Підбито підсумки роботи у сфері цивільного захисту та визначено основні завдання на 2019 рік

Підбито підсумки роботи у сфері цивільного захисту та визначено основні завдання на 2019 рік

news-image
Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося нарада керівного складу та органів управління Івано-Франківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту і засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У заході взяли участь міський голова міста Бурштин Роксолана Джура, начальники управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Володимир Чернецький, члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівники територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту регіонального рівня, структурних підрозділів облдержадміністрації,  районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад області.

«Сьогодні ми проаналізуємо стан справ на цій важливій ділянці роботи та визначимо основні завдання на 2019 рік. Важливо дати принципову оцінку стану цивільного захисту та вжити заходів щодо усунення недоліків. Досить серйозним викликом для оцінки роботи наших служб було літнє підняття води. Разом із службами цивільного захисту нам вдалося врегульовувати ці питання, зокрема, у Тисменицькому, Калуському районах, Снятині та Косові. Сконцентрувавши кошти резервного фонду, спільними зусиллями ми ліквідовували наслідки минулорічних надзвичайних ситуацій. Завдяки злагодженій роботі та професійним діям усіх відповідних служб вдається досягати високих результатів», – зауважила Марія Савка.

Цього дня за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок із забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, високий професіоналізм при виконанні завдань по запобіганню ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій в області почесними  грамотами були відзначені працівники управління ДСНС України в області,  структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Володимир Стебницький наголосив, що органи управління, сили та засоби цивільного захисту перебувають у режимі функціонування підвищеної готовності. Завдяки злагодженій роботі усіх відповідальних за цивільний захист населення структур досягаються необхідні результати.

«Минулоріч рятувальниками здійснено 11 тисяч 236 виїздів за сигналом «тривога», а це близько 30 щоденних виїздів. При цьому ліквідовано 2127 пожеж та врятовано матеріальних цінностей на суму більше ста мільйонів гривень. Поряд з цим у ході виконання завдань за призначенням підрозділів управління 1172 рази брали участь у ліквідації аварій некласифікованих подій. Завдяки вжитим заходам було врятовані життя 161 особі та надано допомогу 652 людям. Продовжується робота щодо запобігання пожежам та негативних наслідків від них», – наголошував Володимир Чернецький.

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій були розглянуті питання стану готовності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році, заходи запобігання, протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у цьогорічний літній період.

Також заслухали  стан проведення розмінування вибухонебезпечних предметів та готовність паливних і котелень об’єктів бюджетної сфери до опалювального  сезону 2019-2020 років.

Додамо, що на цій нараді було показано відеоролик, де були продемонстровані результати роботи органів управління та сил цивільного захисту області у 2018 році.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 

Попередній «Кабінет респондента» – новий сервіс від Державної служби статистики України

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено