ВОЄННИЙ СТАН

Під час зустрічі з місцевими підприємцями обговорили відкриття туалету та інші актуальні для громади питання.

Під час зустрічі з місцевими підприємцями обговорили відкриття туалету та інші актуальні для громади питання.

2 лютого в Бурштинській міській раді відбулася зустріч із підприємцями міста за участю першого заступника міського голови Ростислава Стаська, заступника міського голови Івана Драгуна та керівників структурних підрозділів міської ради.
Одним із актуальних питань, які обговорювалися в ході зустрічі було питання відкриття туалету по вул. Шухевича (в районі ринку), який на сьогоднішній день знаходиться у спільній приватній власності підприємців Володимира Мрочка та Володимира Шершакова.
Як зазначив один із власників Володимир Мрочко, у туалеті проведено ремонтні роботи, проте він виявився не рентабельним, тому його довелося закрити.
Також йшла мова про те, що більш доцільніше було б встановити муніципальний туалет по вул. Січових Стрільців, де зосереджено найбільше торгових об’єктів, проте це питання потребує більш детального опрацювання – визначити місце, відповідно до діючих норм та правил, передбачити кошти в місцевому бюджеті, залучити підприємців, які працюють у даному районі тощо.
Також із присутніми підприємцями обговорили питання заключення ними договорів із КП “Житловик” щодо вивезення твердих побутових відходів.
Попередній Інвентаризацію землі, земельні податки та інші питання обговорили на щотижневій нараді із земельно-екологічних питань.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено