Перший заступник міського голови В.Гулик прийняв участь в Загальних зборах Асоціації «Енергоефективні міста України»

Перший заступник міського голови В.Гулик прийняв участь в Загальних зборах Асоціації «Енергоефективні міста України»

7 листопада 2017 р. перший заступник міського голови В.Гулик прийняв участь в Загальних зборах Асоціації «Енергоефективні міста України», що відбувалися в м. Київ.

Результатом Засідання стало обрання нового виконавчого директора АЕМУ (ним став відомий експерт у сфері енергоефективності та енергозбереження С.Павлюк) та розглянуті питання впровадження муніципальних енергетичних платформ (доповідач – національний експерт Проекту «Угода мерів – Схід» О.Кисіль) інших міст України.

Також із представниками інших міст України В. Гулик освоював нові законопроекти з енергоефективності на щорічній конференції “Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії: сьогодення та перспективи”, яку провела Асоціація з енергоефективності та енергозбереження під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки  Європейської ініціативи “Угода Мерів”, GIZ та USAID в рамках XII Міжнародного конгресу “Інституційні та технічні аспекти реформування ЖКГ”.

На професійному бізнес-майданчику йшлося про енергозбереження у сфері ЖКГ. Учасники конференції обговорили основну проблему – врегулювання на законодавчому рівні питання енергоефективності будівель. Розглянули проект Закону “Про енергетичну ефективність”, акцентували увагу на загальних моментах законопроекту: термомодернізація будівель, публічні закупівлі енергоспоживчих продуктів, пов’язаних з енергоспоживанням, система зобов’язань з енергоефективності та її альтернативні варіанти, енергетичний аудит та енергоменеджмент, інтелектуальний облік енергії, стимулювання енергоефективності, відповідальність.

Паралельно діловій програмі  були відвідані спеціалізовані виставки:

– X Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2017» (відновлювані джерела енергії, альтернативні види палива, обладнання для заміщення природного газу, енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для ЖКГ, промисловості, АПК, енергоефективні проекти для модернізації підприємств);

– XV Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2017» (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, труби, насоси, очищення промислових та господарсько-побутових стічних вод, контрольно-вимірювальні прилади);

– XV Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех»/ДорТехЕкспо-2017» (комунальна та дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, поводження з відходами, технічні засоби регулювання дорожнього руху);

– VII Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2017» (промислове та житлово-цивільне будівництво, будівельні технології, матеріали, обладнання).

Організаційний відділ
Опубліковано: 09.11.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено