ВОЄННИЙ СТАН

Перевірка стану виконання батьківських обов’язків

Перевірка стану виконання батьківських обов’язків

06 грудня 2019 року  на виконання Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»,  працівниками служби у справах дітей Бурштинської міської ради спільно з старшим інспектором ювенальної превенції Оксаною Чіх  та заступником голови Молодіжної ради м. Бурштин Богданом Білоусом, який в той день, до дня місцевого самоврядування, пробував себе на роль міського голови, з метою запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, попередження випадків загрози життю та здоров’ю малолітніх дітей, іншим негативним проявам у дитячому середовищі, перевірки умов проживання та виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і дітей, що потрапили в поле зору служби, застосування ефективних форм їх соціального захисту та підтримки, беручи до уваги рішення комісії з питань захисту прав дитини Бурштинської міської ради №68,69 (Протокол № 17 від 02.12.2019 року) проведено профілактичний рейд під назвою «Перевірка стану виконання батьківських обов’язків».

В ході рейду обстежено 3 сім’ї, в яких виховуються 5 дітей різного віку, що перебувають на обліку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та потрапили в поле зору служби. Батькам надані необхідні консультації, проведені бесіди щодо ведення здорового способу життя, створення належних умов для виховання дитини, санітарного стану в будинку, виконання батьківських обов’язків та необхідності отримання дітьми освіти.

Службою зроблено висновки, що постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в кращих умовах.

В ході рейду було складені та  підписані протоколи бесіди єдиного зразка

Служба й надалі проводитиме роботу в інтересах дітей, що проживають у сім’ях, які потребують контролю за станом виконання батьківських обов’язків.

Служба у справах дітей Бурштинської міської ради

 

Попередній Щотижневий коментар міського голови Роксолани Джури – 09.12.2019 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено