ВОЄННИЙ СТАН

Передумови, що призводять до торгівлі людьми

Передумови, що призводять до торгівлі людьми

Сектор сім’ї Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Бурштинської міської ради став ініціатором та організатором циклу зустрічей внутрішньо переміщених сімей з психологом Євгенією з м. Маріуполь.

Все, що бачили і відчували люди, які були на окупованих територіях або там де відбувалися жорстокі бої, неодмінно впливає на їх психологічний стан, що потребує правильної психологічної допомоги.

Саме професіонали незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières надають психологічний супровід в цей непростий час, є можливість індивідуальної консультації.

Про булінг, грумінг, насильство в сім’ї, які можуть бути передумовами що призводять навіть до торгівлі людьми говорили з представниками освіти, місцевого та Івано-Франківського Карітасу на спільній робочій зустрічі в рамках проєкту “Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми”. Важливим є особиста небайдужість кожного, хто помічає осіб, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Якщо людина опинилась у складних обставинах, спричинених насильством в сім’ї чи його реальною загрозою, якщо стала жертвою торгівлі людьми та прагне повернутися до нормального життя або якщо Вам стало відомо про такі випадки – звертайтеся за телефонним номером 1547 (ЦІЛОДОБОВО): фахівці готові надати психологічну підтримку, консультацію, ви також можете зареєструвати відповідне звернення до державних органів.

Вдячні Карітас Івано-Франківськ за надану інформаційну підтримку.

Відділ соціального захисту населення Бурштинської міської ради

Попередній Відбулася нарада – «Торгівля людьми, як одна з форм сучасного рабства: виклики, боротьба та протидія»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено