Педагогічна практика слухачів курсів вчителів географії інституту післядипломної педагогічної освіти

Педагогічна практика слухачів курсів вчителів географії інституту післядипломної педагогічної освіти

І знову Бурштинський ЗНЗ приймав слухачів курсів підвищення кваліфікації Івано-Франківського ОІППО. Цього разу вчителі географії та керівники гуртків з предмета завітали в Бурштинську гімназію. Педагогічну практику для вчителів області провели 2 березня. Про те, що настала весна, гостям нагадала експозиція творчих робіт учнів-членів екологічного гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» (керівник – Лисівська О.В., вчитель біології), що прикрашала фойє навчального закладу.

Директор гімназії Олійник О.М. презентувала гостям гімназію як заклад нового типу. Коротко розповіла слухачам курсів про останні досягнення гімназистів – переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів, МАН, вокальних конкурсів.

А згодом вчителі географії разом з учнями 2(6)-Б класу «помандрували» найбільшими ріками нашої планети. Саме водним артеріям Землі був присвячений урок-мандрівка, який на високому рівні провела вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Кравець Г.І.

Ще одна гордість Бурштинської гімназії – Гордійчук Анна (учениця 10 класу) – ознайомила слухачів курсів з науковою роботою «Урочище Касова гора» (науковий керівник – Кравець Г.І.). Цю науково-дослідну  роботу гімназистка буде представляти у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН України у  м.Києві.

Слухачі курсів також мали змогу побувати на екологічному вечорі «Нехай земля квітує всюди, природу збережімо, люди!», який підготували і провели учні 1(5)-4(8) класів. А організувала це дійство – учитель біології ІІ кваліфікаційної категорії, керівник екологічного гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» – Лисівська О.В.

Високий рівень професійної, методичної та психолого-педагогічної компетентності вчителів Кравець Г.І. та Лисівської О.В. відмітили методист з географії ІППО Івано-Франківської області Подолюк С.М. та Лукач У.Р., кандидат політичних  наук, доцент кафедри теорії  та методики навчання, науковий керівник групи слухачів курсів.

 

 

 

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради
Опубліковано 06.03.2017 року

Попередній До Міжнародного жіночого дня

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено