Павло Розенко: Наше завдання – залучити до системи субсидій якомога більше громадян

Павло Розенко: Наше завдання – залучити до системи субсидій якомога більше громадян

За новим порядком оформлення субсидій, який почав діяти з 1 травня 2015 року, до місцевих органів влади вже звернулося понад 1 млн 100 тис. українських родин, з яких понад 850 тис. субсидія вже призначена. Про це, 26 червня, на брифінгу у Будинку Уряду повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

За його словами, після спрощення процедури оформлення житлових субсидій рівень відмов складає 3-5%, тоді як за попередніми правилами цей показник становив 40-50%.

Міністр також запевнив, що усім громадянам, які подали документи для оформлення субсидій у травні-червні, але ще не отримали відповіді від місцевих управлінь соцзахисту, субсидія буде призначена з 1 квітня 2015 року, а всі додаткові витрати на сплату за газ та житлово-комунальні послуги за цей період будуть компенсовані.

«Наше завдання – залучити до користування системою субсидій якомога більше громадян. Тому вже найближчим часом будуть презентовані зміни до постанови Кабінету Міністрів України, які ще більше спростять процедуру оформлення субсидій для людей і дадуть право місцевим органам влади самим приймати рішення у нестандартних ситуаціях», – зазначив Розенко, наголосивши, що у спірних ситуаціях Уряд закликає місцеву владу ставати на бік людини і призначати субсидію.

Загалом же, за словами Міністра, очікується, що в неопалювальний сезон системою житлових субсидій скористаються 1,5 – 1,8 млн. українських родин. «Для порівняння, у минулому році в неопалювальний період субсидії отримували лише 370 тис. родин», – додав він.

Джерело

Опубліковано: 29.06.2015
Попередній Президент підписав Закон, який забезпечує проведення в Україні міжнародної операції з підтримання миру та безпеки

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено