Пам’яті Шухевича

Зустріч, присвячена вшануванню пам’яті генерал-хорунжого, головного командира УПА Романа Шухевича відбулась минулого тижня у  бібліотеці профкому бурштинської ТЕС, що у ПК «Прометей».
Організатор та модератор зустрічі –  депутат міської ради від ВО «Свобода» – Ірина Мазур зазначила, що влаштувати таке зібрання її спонукала нещодавня поїздка у село Білогорщу, де відбувся останній бій легендарного Тараса Чупринки, та бажання вчергове сколихнути свідомість бурштинців.
Під час дійства присутні поділилися своїми думками щодо національно-патріотичного виховання молоді, переглянули фільм про Романа Шухевича та майже десятирічну боротьбу українських повстанців проти окупаційних режимів.


Голова братства ОУН-УПА Микола Яцків прочитав свого вірша, присвяченого генералу, та провів аналогію з нінишньою боротьбою українського народу проти агресора.
Вітаючи присутніх міський голова Роксолана Джура висловила впевненість у тому, що нинішня українська молодь є достатньо патріотична та свідома того, що живе у вільній незалежній державі вибореній та вистражданій героями.

   

 

Джерело “Бурштинський вісник
Опубліковано 22.03.2016 року

Попередній Декларуємо субсидії відповідально

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено