Пам’ятаємо героїв! Захищаємо майбутнє!

Пам’ятаємо героїв! Захищаємо майбутнє!

Саме, 29 січня, українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. Подвиг студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.
Патріотичні, відважні та нескорені майже 400 курсантів і студентів проти 4 тис. армії більшовиків. Бій під Крутами затримав наступ супротивника на чотири дні. Лише чотири дні, але в масштабах історії – це можливість врятувати молоду українську державність.
Подвиг Героїв Крут, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишаться, як символ національної честі та гідності.
Вчинок цих молодих людей уже більше ста років хвилює серця мільйонів українців,  демонструє безмежну любов до рідної землі, відповідальність за її долю та готовність стати на її захист.
Героями не народжуються, героями стають – цю просту аксіому щоденно доводять завзяті і мужні дівчата та хлопці з різних теренів нашої країни, які захищають кордони Держави. Вони об’єднані ідеєю соборності України та незалежності українського народу, а їхня єдність –  найефективніша зброя проти ворога, найдієвіші ліки від зневіри, найблищий шлях в успішне майбутнє.
Пам’ятаємо і шануємо українських героїв усіх часів: і воїнів минулого, і воїнів сьогодення. Це люди з полум’яним серцем, які готові віддати своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої живуть  у  нашій  пам’яті,  вони  живуть  у  тих,  хто  продовжує  їх  справу,  вони  живуть  доти,  поки  жива  їх  слава.
Вічна шана Героям!
Слава Україні!
Героям Слава!
З повагою, міський голова
Василь АНДРІЄШИН

Поділитися статтею

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено