ВОЄННИЙ СТАН

“Останнє кохання”

foto

1933-й рік… Найчорніший час між чорними часами в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі. Тисячі, мільйони людей заснули вічним сном, не дочекавшись шматка хліба.

Ми повинні пам` ятати жертви наших предків і завжди схиляти перед ними голови. Тому учасники молодіжної громадської організації «Молода Просвіта» міста Бурштин вирішили спробувати достукатися до серця кожної людини, щоб нагадати про трагічне минуле нашої держави.

«Останнє кохання» – вистава, яка нікого не залишить байдужим. Непередбачувані ситуації, «море» емоцій та «океан» сліз – супроводжують кожного глядача протягом усієї драми.

В цьому вже переконалися жителі села Бовшів, оскільки  дебют відбувся саме там 20 листопада. Усі учасники вистави неймовірно хвилювалися. «Я боюся, що нас просто не зрозуміє публіка» – говорить Олександр Іваськевич, автор «Останнього кохання». Проте,вийшовши на сцену, усі забували про страх і поринали у напружену, трагічну атмосферу, яка відображає сутність вистави.

Усі хвилювання були марними. Під час виступу пролилося немало сліз, не одне серце почало битися швидше. Після закінчення вистави, усіх акторів привітала  голова села Очкур Ганна Йосипівна. Жінка висловила щиру подяку і захоплення грою акторів.

Також своїми враженнями поділився голова місцевого осередку «Просвіти» – Мазур Степан Васильович, який від душі похвалив акторів за чудову гру.

Закінчився вечір пам`яті жертв голодомору напутнім словом голови осередку «Молода Просвіта» міста Бурштин –  Віталія Грицюка. Після цього усі присутні та учасники виступу разом виконали духовний гімн України – «Боже великий , єдиний…».

«Я надзвичайно вражена таким успіхом, ми виклались на всі 100 відсотків, кожен з нас віддав частинку своєї душі, щоб належно віддати шану усім загиблим.» – коментує Анна Гордійчук, яка у виставі зіграла ролі молодої дівчини Олени, що зазнала багато бід на своєму короткому життєвому шляху.

Молоді аматори-актори, учасники «Молодої Просвіти» не один місяць працювали над тим, щоб передати усім атмосферу того часу. Не обійшлося, звичайно, без одягу та реквізиту, які люб`язно надали працівники історико-етнографічного музею «Берегиня», що знаходиться у місті Бурштин. Вистава відбулася за сприяння відділу молоді та спорту міста Бурштин.

Долучіться до історії ваших предків. Прийдіть та підтримайте учасників ” Молодої Просвіти ” м. Бурштин.  25.11 (п’ятниця) – 13:00 – Рогатин 26.11 (субота) – 16:00 – Бурштин 27.11 ( неділя ) – 12:00 – Дем`янів

Вистава «Останнє кохання» доторкнеться до найпотаємніших струн душі кожного глядача.

Бурштин NEWS
Опубліковано 24.11.2016 року

Попередній До уваги керівників підприємств, установ, організацій та населення!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено