ВОЄННИЙ СТАН

Організаційний комітет до Дня Гідності та Свободи і Дня пам’яті жертв Голодомору.

Організаційний комітет до Дня Гідності та Свободи і Дня пам’яті жертв Голодомору.

Сьогодні,  в залі засідань Бурштинської міської ради відбулось засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в місті Дня Гідності та Свободи і Дня пам’яті жертв Голодомору. Засідання проходило за участю: заступника міського голови Надії Кицели, начальників відділів міської ради, священників міста, члена виконавчого комітету та волонтера Андрія Вербовського.

Заступник міського голови Надія Кицела ознайомила присутніх з планом заходів з нагоди відзначення в місті Дня Гідності та Свободи і Дня пам’яті жертв Голодомору.

На засіданні  вирішили:

  • День Гідності та Свободи відзначити 21 листопада 2017 року 17:30 год. на Площі Героїв АПУ, де відбудеться загальноміське віче та поминальна панахида;
  • День пам’яті жертв Голодомору відзначити 25 листопада 2017 року о 16:00 год. в церкві Святого Йосафата проходитиме спільна молитва, опісля – хода до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.Більш детальний план заходів буде висвітлено на сайті Бурштинської міської ради згодом.

    Організаційний відділ
    Опубліковано: 15.11.2017 року

Попередній Президент підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено