Онлайн-марафон для студентської молоді «Будуй свою кар’єру в Україні»

Онлайн-марафон для студентської молоді «Будуй свою кар’єру в Україні»

20 квітня 2021 року, за ініціативи Івано-Франківського обласного центру зайнятості, розпочав свою роботу трьохденний онлайн-марафон для студентської молоді «Будуй свою кар’єру в Україні». Його мета – підвищення рівня конкурентоспроможності студентської молоді Прикарпаття на ринку праці, планування професійної кар’єри, розвитку практичних навичок з працевлаштування, сприяння розвитку підприємницької ініціативи та активної життєвої позиції.

В перший день фахівець з профорієнтації Галицької районної філії Івано-Франківського ОЦЗ Майя Лашків провела заняття на теми: «Побудова кар’єри та професійний розвиток».

Учасниками онлайн-марафону стали студенти Бурштинського торговельно-економічного фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету. В ході проведення онлайн – заходу, молодь поінформовано про те, що плануючи кар’єру, слід брати до уваги не лише свої мрії та сьогоднішні реалії, а й враховувати актуальні тенденції, що склалися на ринку праці та перспективи завтрашнього дня.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено