ВОЄННИЙ СТАН

Олег Гончарук зустрівся з представниками Міжконфесійної ради області

Олег Гончарук зустрівся з представниками Міжконфесійної ради області

news-image
2 листопада голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів нараду з представниками різних релігійних конфесій Прикарпаття щодо релігійної ситуації в області.

У заході також взяли участь керівники правоохоронних структур, голови райдержадміністрацій та міські голови міст обласного значення.

Відкриваючи зустріч Олег Гончарук наголосив,що влада сприятиме всім громадянам Прикарпаття вільно виявляти свою конфесійну приналежність. «Сподіваюсь, що наша зустріч допоможе налагодити добрий діалог між владою та церквою. Головним завданням ставимо собі забезпечення на Прикарпатті толерантності у стосунках між конфесіями та виваженої політики у сфері державно-церковних відносин. Загалом мені приємно відзначити, що в області є готовність більшості конфесій до конструктивного діалогу задля вирішення існуючих чи запобігання виникненню потенційних проблем. Це особливо актуально саме зараз, напередодні надання Томосу і створення єдиної Помісної Православної Церкви в Україні», – зазначив очільник області.

Олег Гончарук акцентував на тому, що органи державної влади співпрацюватимуть із представниками церков, щоб гарантувати безпеку та порядок в області. Представники церков у свою чергу відзначали про свою готовність до співпраці задля збереження спокою на Прикарпатті.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Попередній МЕДАЛЬ ДО 100 – РІЧЧЯ ПРОГОЛОШЕННЯ ЗУНР.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено