Олег Гончарук зустрівся з представниками громадських організацій учасників АТО та ООС.

Олег Гончарук зустрівся з представниками громадських організацій учасників АТО та ООС.

В облдержадміністрації відбулася уже традиційна зустріч голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука з керівниками громадських організацій учасників АТО та ООС області за участю керівників окремих структурних підрозділів ОДА та обласних служб, голів районних державних адміністрацій, голів міст обласного значення. Під час зустрічі розглянуто чимало важливих питань щодо підтримки учасників АТО (ООС).

Присутнім розповіли про результати роботи та відповідали на запитання директори департаментів охорони здоров’я та соціальної політики ОДА Микола Стовбан і Володимир Корженьовський, представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимир Веркалець, інші посадовці. Йшлося про виконання державних та обласних програм соціальної реабілітації учасників АТО у минулому році, а також першочергові завдання для їхньої реалізації цьогоріч. Питання стосувалися придбання житла, санаторно-курортного лікування і психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

У ході дискусії від представників громадських організацій поступили ряд пропозицій щодо функціонування реабілітаційних центрів на території області, роботи медичних закладів, налагодження комунікації з органами влади, патріотичного виховання школярів та ін.

За словами Олега Гончарука, робота з представниками громадськості у такому форматі дозволяє виявити наболілі проблеми, напрацювати алгоритм їх вирішення і зрештою дає конкретні результати.

«Обов’язок всіх гілок влади – і виконавчої, і представницької – налагодити діалог з людьми, які сьогодні у першу чергу потребують розуміння і поваги, тих, хто брав і бере участь у бойових діях на Сході, родин загиблих та поранених», – наголосив голова обласної державної адміністрації.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено