Олег Гончарук привітав прикарпатських журналістів із професійним святом

Олег Гончарук привітав прикарпатських журналістів із професійним святом

news-image
Сьогодні, напередодні святкування Дня журналіста, голова облдержадміністрації Олег Гончарук та заступник голови ОДА Ігор Пасічняк привітали прикарпатських представників ЗМІ.

«Професія журналіста – це покликання, а поряд з цим – наполеглива праця, яка впливає на думку громадськості, – підкреслив очільник Прикарпаття. – Завдяки вашій високо професійній та оперативній роботі, люди дізнається про усі найважливіші події в нашій області. А ваш досвід, креативність та майстерність під час висвітлення соціально-економічного та культурного життя краю допомагають популяризувати Івано-Франківщину далеко за межами регіону, сприяти його розвитку», – зазначив очільник Івано-Франківщини.

Також Олег Гончарук побажав журналістам успіхів, творчого пошуку, натхнення, злагоди та достатку у сім’ях.

Цього дня медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» отримав представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області Ігор Маслов.

Лауреатами обласної премії в галузі журналістики імені Богдана Бойка стали Вікторія Плахта – відповідальний секретар обласної спілки журналістів, заслужений журналіст України, Наталія Димніч – доцент кафедри журналістики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Степан Долик – завідувач відділу Івано-Франківського обласного клінічного онкодиспансеру, Павло Гаврилюк – відеорежисер та Ігор Никорович – завідувач відділу редакції газети «Галичина».

Окрім того, за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору області, оперативне й об’єктивне висвітлення актуальних питань економічного, соціального і політичного життя Івано-Франківщини та з нагоди професійного свята – Дня журналіста медійникам Прикарпаття вручили спільні грамоти голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради, почесні грамоти обласної державної адміністрації, почесні знаки та грамоти НСЖУ. Вшанували також лауреатів відзнаки «Золоте перо» Оксани Ровенчак, переможців конкурсу «Краща первинна організація НСЖУ», лауреатів премії заслуженого журналіста України Романа Андріяшка для молодих журналістів.

Прикарпатські журналісти також отримали почесні нагороди від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області, які вручив представник Нацради Ігор Маслов.

IMG_7169_(1) IMG_7190_(1)_(1)_(1) IMG_7261_(1)_(1)_(1)_(1)

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 06.06.2017 року

Попередній Роз’яснення щодо деяких положень порядку призову на військову службу осіб офіцерського складу у 2017 році

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено