Оголошено конкурс на здобуття премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики

Оголошено конкурс на здобуття премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики

news-imageЦьогоріч облдержадміністрація та обласна рада проводять конкурс на здобуття обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики. Переможцям цього конкурсу буде вручено диплом «Лауреат премії імені Богдана Бойка» та грошова винагорода.

У номінації за кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях премія буде становити 10000 грн., а в номінації за кращий твір на телебаченні та у сфері радіомовлення – 12000 гривень.

На здобуття премії необхідно подати:

– клопотання або заяву учасника конкурсу про присудження премії з короткою характеристикою публікації (роботи);

– примірник публікації (роботи) на матеріальному та електронному носієві з підтвердженням його оприлюднення;

– копію паспорта громадянина України, а у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспорта громадянина України кожного члена колективу, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Важливо зазначити, що матеріали приймаємо до 1 квітня цього року за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, 8-й поверх, к. 804, контактний телефон 551853.

Додамо, що положення про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації за посиланнями http://www.if.gov.ua/files/image1408628745.pdf та зі змінами, які стосуються грошової премії http://www.if.gov.ua/files/uploads/29%205-p.pdf.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 24.02.2017 року

Попередній Демографічна ситуація в області у 2016 році

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено